Z głębokim wzruszeniem, ale i ogromną wdzięcznością, żegnamy odchodzącą na zasłużoną emeryturę Panią Małgorzatę Bujak, wieloletnią wychowawczynię klas I-III. Po 39 latach niezwykłej, pełnej pasji i oddania pracy pedagogicznej, zamyka Pani piękny rozdział swojej zawodowej drogi. Przez niemal cztery dekady mury naszej szkoły były świadkiem Pani niezwykłego zaangażowania, cierpliwości i serca, które wkładała Pani w wychowanie kolejnych pokoleń. Dla swoich ostatnich trzecioklasistów – a wcześniej dla setek innych uczniów – była Pani nie tylko nauczycielem, ale przede wszystkim Przewodnikiem po świecie wartości, bezpieczną przystanią i kimś, kto zawsze wierzył w ich możliwości. Wprowadziła Pani w życie tak wielu młodych ludzi fundamenty, na których budują dziś swoją przyszłość.
Ostatnie dni roku szkolnego w naszym przedszkolu upłynęły w radosnej, letniej atmosferze. 🌞 Dzieci spędzały czas na wspólnej zabawie na placu zabaw, a także wybrały się do sklepu, gdzie zakupiły lody i z wielką przyjemnością je degustowały. To były chwile pełne uśmiechu, radości i pięknych wspomnień! 🍦❤️
19 czerwca uczniowie naszej szkoły odwiedzili ZAZ Fabriko w Witowicach.
Uczestniczyliśmy w warsztatach robienia własnoręcznego breloku i bransoletki. Mieliśmy do wyboru różne opcje i wzory więc każdy mógł znaleźć coś dla siebie.
Po warsztatach uczniowie mieli okazję zobaczyć, jak funkcjonują poszczególne pracownie i zapoznać się z procesem powstawania rękodzieła oraz innych wyrobów wykonywanych przez pracowników zakładu.
Dziękujemy Pani Iwonie oraz wszystkim pracownikom za wspaniałe warsztaty.