Życzymy udanych, bezpiecznych wakacji.
Z głębokim wzruszeniem, ale i ogromną wdzięcznością, żegnamy odchodzącą na zasłużoną emeryturę Panią Małgorzatę Bujak, wieloletnią wychowawczynię klas I-III. Po 39 latach niezwykłej, pełnej pasji i oddania pracy pedagogicznej, zamyka Pani piękny rozdział swojej zawodowej drogi. Przez niemal cztery dekady mury naszej szkoły były świadkiem Pani niezwykłego zaangażowania, cierpliwości i serca, które wkładała Pani w wychowanie kolejnych pokoleń. Dla swoich ostatnich trzecioklasistów – a wcześniej dla setek innych uczniów – była Pani nie tylko nauczycielem, ale przede wszystkim Przewodnikiem po świecie wartości, bezpieczną przystanią i kimś, kto zawsze wierzył w ich możliwości. Wprowadziła Pani w życie tak wielu młodych ludzi fundamenty, na których budują dziś swoją przyszłość.
W piątek 26 czerwca na boisku szkolnym odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2025/2026
Na początku Pani Dyrektor Dorota Gajos powitała wszystkich zgromadzonych,podziękowała za całoroczną pracę i pogratulowała sukcesów. Następnie zostały wręczone nagrody i świadectwa za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie. Rodzice wyróżnionych uczniów otrzymali listy gratulacyjne. Uczniowie kończący kolejny etap nauczania otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz słodki upominek. Uczniowie klasy VIII podczas występu pożegnalnego nawiązywali do przeżyć z minionych lat i serdecznie dziękowali za wspólnie przeżyte lata w naszej szkole.