??? Historia Dane szkoły Pracownia komputerowa Orlik 2012 Miejsce do zabaw w szkole Certyfikaty

Pracownia komputerowa

Europejski Fundusz Społeczny wraz z Ministerstwem Edukacji Narodowej od kilku lat realizuje projekt wyposażania szkół w nowoczesny sprzęt komputerowy.

Nasza szkoła posiada pracownię komputerową, dzięki której nauczyciele mają możliwość wykorzystania komputera na swoich przedmiotach. Efektem tego są nowoczesne i ciekawe lekcje wychodzące naprzeciw powszechnej edukacji informatycznej społeczeństwa. Uczniowie mają do dyspozycji narzędzia umożliwiające multimedialną edukację na lekcjach przedmiotowych.

Pracownia komputerowa powstała w ramach Sektorowego Programu Operacyjnego Rozwój Zasobów Ludzkich 2004-2006.